Czas wolny Poradniki

Wakacje z dziećmi! Poznaj atrakcyjne kierunki na rodzinny wypoczynek.

Wakacje z dziećmi! Poznaj atrakcyjne kierunki na rodzinny wypoczynek.

Wakacyjny urlop to świetny moment na spędzenie czasu z rodziną. Wspólne zwiedzanie i przygody zacieśniają rodzinne więzy i dostarczają bez liku wspaniałych wspomnień. Ważny jest tylko wybór miejsca! Najlepiej jeśli będzie zapewniało odpoczynek dorosłym, jak i atrakcje dzieciom. Na szczęcie w naszym kraju fajnych miejsc, które sprawdzą się na rodzinny wypad, jest sporo. To często miejsca atrakcyjne pod względem bliskości natury i pięknych krajobrazów, jak również wielu udogodnień i miejskich atrakcji. Znajdziemy coś odpowiedniego zarówno nad morzem, w górach, jak i na mazurach. 

Udany urlop: poznaj top 3 kierunki na rodzinny wypoczynek! 

Hotel Szlak Bursztynowy w Jarosławcu. Zlokalizowany jest zaledwie 150 m od plaży, a już w jego najbliższej okolicy znajduje się wiele ciekawych atrakcji. Hotel posiada strefą wellness, co z pewnością zadowoli dorosłych. Do tego jest dostosowany, by dobrze ugościć najmłodszych wczasowiczów – czekają na nich animatorzy i sale zabaw. 

Hotel Bacówka w Radawie. To wyjątkowe miejsce na mapie Podkarpacia. Ten typowo góralski hotel usytuowany w pięknej, pełnej natury okolicy zapewnia świetną atmosferę. Oferuje liczne atrakcje (warsztaty i animacje) dla dzieci oraz strefę relaksu dla dorosłych. 

Ośrodek Wczasowy Helena w Kruklankach. To miejsce położone w samym sercu Mazur tuż przy jeziorze Gołdopiwo. Jest idealnym wyborem, dla tych co pragną czas spędzić aktywnie i blisko natury. W tym malowniczym miejscu nie brakuje atrakcji zarówno dla starszych, jak i młodszych. 

Podobne artykuły